Veebipoed

Veebipood on suurepärane võimalus olemasoleva jaekaupluse laiendamiseks või uute toodete katsetamiseks. Veebipoe abil on võimalik hakata tooteid pakkuma suuremale sihtgrupile, laiendada maksevõimaluste hulka ning pakkuda ka kojuveo teenust. Milline, on aga ühe veebipoe tehniline lahendus ning kuidas oma veebiäriga alustada?

Jaga postitust

Veebipood

Veebipood on veebirakendus, millega on võimalik pakkuda klientidele mugavat valimis-, tellimis-ja kättetoimetamisprotsessi. Veebipoe abil on võimalik ka automatiseerida turundust, pakkudes teatud toodetele allahindlust ning väljastades kuponge. Kõige lihtsam tehniline lahendus e-poe pidamiseks on kasutada sisuhaldussüsteemi WordPress ja pluginat WooCommerce.-

WooCommerce

Nullist e-poe programmeerimine võtaks tohutul aega ja vaeva. WooCommerce on plugin sisuhaldussüsteemile WordPress, mille abil on e-poodi üles seada imelihtne. Lõpptulemust on võimalik lihtsalt hallata. Saab lisada tooteid, liidestada erinevaid makselahendusi ja seadistada kohalikke tarnevõimalusi.

Maksekeskus

Maksekeskus on Baltikumi suurim makseteenuste pakkuja ning nende suureks eeliseks on Eesti, Läti, Leedu ja Soome pangalinkide liidestus ning kaardimaksed üle maailma. Maksekeskuse moodulit kasutades on Teie veebipoes võimalik oste sooritada läbi Eestis tegutsevate pankade nagu SEB, SwedBank ja LHV. Pangalinkide pakkumine on hädavajalik, kui tooted on suunatud  kohalikule turule. Üle maailma on võimalik maksta krediitkaardiga.

Piirangud

WooCommerce ise maksevõimalusi ei lisa, vaid liidestab olemasolevaid süsteeme nagu Paypal, Stripe ja Maksekeskus. Sarnaselt ka tarnevõimalustega, pakub WooCommerce platvormi nende ülesseadmiseks, kuid tarnepakkumine tuleb hinnale juurde lisale ja manuaalselt teele saata või liidestada Maksekeskuse tarneteenusega. See tähendab väliseid lepinguid Maksekesuse ja mistahes muude liidestavate teenustega (Stripe/Paypal), mida kavatsetakse poes kasutama hakata.

Tundub huvitav?

Vestleme sel teemal...

etEesti