pixel

Blogi

Loe lähemalt meie ideedest ja tegemistest...

Veebipoed

Veebipood on suurepärane võimalus olemasoleva jaekaupluse laiendamiseks või uute toodete katsetamiseks. Veebipoe abil on võimalik hakata tooteid pakkuma suuremale sihtgrupile, laiendada maksevõimaluste hulka ning pakkuda ka kojuveo teenust. Milline, on aga ühe veebipoe tehniline lahendus ning kuidas oma veebiäriga alustada?

Loe lähemalt »

Domeeni Hankimine

Domeen (ingl.k domain name) on teie veebilehe sõnaline aadress, mille abil kasutajad veebilehe internetis üles leiavad. Domeen tuleb registeerida ning domeenid on unikaalsed, s.t kahte samanimelist domeeni eksisteerida ei saa. Domeenidest, nende registeerimisest ning võimalikest probleemidest me järgnevalt räägimegi.

Loe lähemalt »

Sisuhaldussüsteemidest Lähemalt

Kui olete otsustanud reklaamlehe kasuks, läheb teil tõenäoliselt vaja sisuhaldussüsteemi. Sisuhaldusüsteem on veebilehe haldussüsteem, mille abil on võimalik lisada, kujundada ning hallata veebilehe sisu ilma programmeerimata. Sisuhaldussüsteemi eesmärk on teha veebihaldus lihtsaks ja kättesaadavaks ka mitte-tehnilistele inimestele.

Loe lähemalt »

Veebimajutus Eestis: Kiirülevaade

Eestis on palju veebimajutuse pakkujaid. Maailma mastaabis on neid veelgi rohkem ning kõik pakuvad sarnaseid teenuseid. Kuidas valida lugematute majutuspakkujate vahel ning leida oma ettevõtte vajadustele kõige sobivam? Uurime seda ja veelgi enam ning anname kiirülevaate populaarseimatest Eesti veebimajutuse pakkujatest.

Loe lähemalt »

Otsingumootoritele Optimeerimine

Veebisaidi haldamisel on oluline muuta oma veebisait külastaja jaoks atraktiivseks, kuid sama oluline on muuta see atraktiivseks ka otsingumootorite jaoks, mis igapäevaselt internetti indekseerivad. Veebisaidi optimeerimine otsingumootorite jaoks tagab, et teie leht on Google’i, Yahoo ja teiste otsingumootorite otsingutulemites kõrgemal kohal.

Loe lähemalt »

Advertis kasutab oma veebilehe sisu optimeerimiseks Yoast SEO pluginat. Yoast SEO võimaldab hõlpsasti lisada ja hallata seotud märksõnu, optimeerida teksti- ja lõigupikkusi, siselinke, metasilte ja palju muid optimeeringuid, millest varem rääkisime. Funktsioonide täieliku loetelu leiate siit. Kindlasti on olemas ka muid pluginaid, mis pakuvad sarnast funktsionaalsust. Tööriistad eelmainitud eesmärkide täitmiseks jätame igale lugejale ise valida.

 

etEesti