Blogi

Loe lähemalt meie ideedest ja tegemistest...

Sotsiaalmeedia Turundus: Strateegiad Edu Saavutamiseks

Tänapäeva digitaalses ajastus on hästi kujundatud veebisait rohkem kui lihtsalt internetis kohalolu. See on võimas tööriist, mis mõjutab teie internetis saavutatavat edu. Kuid kas olete mõelnud, kuidas sotsiaalmeedia võib aidata kaasa teie brändi edule? Siin on mõned strateegiad, mis aitavad teid teie sotsiaalmeedia turundusteekonnal.

Loe lähemalt »

Veebisaidi Kujunduse Olulisus

Tänapäeva digitaalses maailmas on veebisaidi kvaliteetne kujundus palju enamat kui lihtsalt online-kohalolu – see on võimas vahend, mis võib määrata teie edu. Olgu tegemist väikese blogi, e-poe või ettevõtte veebisaidiga – head disaini ei saa alahinnata. Selles blogipostituses uurime, miks on oluline omada kvaliteetsetse disainiga veebilehte ja kuidas see võib teie ettevõttele või isiklikule brändile kasu tuua.

Loe lähemalt »

Pilv ja pilveteenused

Maailm toetub pilveteenustele iga päevaga üha rohkem ning seetõttu uurime ka järgnevas blogipostituses pilve tähendust ja võimalusi. Loetleme populaarseimad pilveteenuste pakkujaid ning kirjeldame ka SaaS ärimudelit, mida on pilveteenuste kaudu võimalik rakendada.

Loe lähemalt »

Kaardirakendused

Kaardirakendusi kasutatakse peamiselt kasutajale asukoha või juhiste kuvamiseks. Näiteks klientidele füüsilise kontori või poe asukoha näitamiseks. Reklaamlehtedel kohtame tihti eelmainitud lahendust, kuid kuidas see töötab ning mis võimalusi veel on?

Loe lähemalt »

Veebipoe Makselahendused

Veebipoe loomisel tuleb otsustada, millised saavad olema maksevõimalused. Kas on mõistlik need ise arendada või kasutada olemasolevaid lahendusi? Alljärgnevalt vaatamegi, kuidas valida erinevate teenusepakkujate vahel ning leida enda veebiärile kõige sobivam makselahendus.

Loe lähemalt »

Lokaliseeritud veebilehed

Kui Sinu ettevõte soovib laieneda ka rahvusvahelisele turule, tekib vajadus veebilehe sisu erinevat päritolu külastajate jaoks lokaliseerida. Lokaliseerimine tagab külastajatele kohaliku kasutajakogemuse ning vastavuse külastajariigi seaduste ja kultuuriga. Järgnevas blogipostituses uurime lokaliseerimisega seotud mõisteid, eripärasid ja tehnoloogiaid.

Loe lähemalt »

Mobiilisõbralikud veebilehed

Tänapäeval surfab valdav osa kliente veebi nutitelefonis. Seetõttu oleks veebilehe omanikul või haldajal mõistlik pakkuda mobiilisõbralikku veebilehte. Järgnevas blogiartiklis uurime, kuidas tagada oma veebilehel mugav kasutajakogemus ka väiksemate ekraanidega külastajatele.

Loe lähemalt »

Mobiilirakendused

Mobiilirakendused ehk äpid on tänapäeval moodne viis pakkuda oma kasutajatele kiiret ja mugavat ligipääsu ettevõtte teenustele läbi nutitelefoni. Mida läheb ühe mobiilirakenduse arendamiseks vaja ning millistel juhtudel on mobiilirakenduse arendamine mõistlik?

Loe lähemalt »

Veebipoed

Veebipood on suurepärane võimalus olemasoleva jaekaupluse laiendamiseks või uute toodete katsetamiseks. Veebipoe abil on võimalik hakata tooteid pakkuma suuremale sihtgrupile, laiendada maksevõimaluste hulka ning pakkuda ka kojuveo teenust. Milline, on aga ühe veebipoe tehniline lahendus ning kuidas oma veebiäriga alustada?

Loe lähemalt »
etEesti